HTML

Sugópart

Friss topikok

• lomposfarkas: A NER-tagadóknak ilyenekkel fogják majd kitapétázni a szobáját :) kepfeltoltes.hu/141010/IMG_16882... (2014.10.10. 23:22) A bajai kampány legjei
  • Katalin Bajáról: Megérdemlik azok az Édesanyák a megbecsülést akik vállalják, és veszik a fáradtságot,hogy egy éven... (2014.09.08. 18:51) A bajai alpolgármester és a női mellek
  • lomposfarkas: Helló! A kongó Sugó Hotel és a szétrohadt kemping újkori történetét meg tudnád írni? Vagy csak pus... (2014.09.03. 14:17) Mit látunk az új kilátóból?

Címkék

2014 (6) 4. forduló (1) alapítvány (1) Bács-Kiskun (1) Bácskai Napló (1) Bács - Kiskun (2) Baggio (1) Baja (9) Baja.hu (1) bajai (1) bajai kampány (1) Bajai Televízió (1) Baja Marketing Kft. (1) Bálint Zoltán (1) Bánki (1) biciklizés (1) BKMLSZ (2) BLSE (1) boksz (1) borünnep (1) búcsú (1) Critical Mass (1) Csanád (1) Csátalja (2) csatornázás (1) Csicsergő (1) Duna (1) Érsekcsanád (1) Evanics Zoltán (1) Felsővárosi (1) Fercsák Róbert (1) Ferencváros (1) Ferencvárosi TC (1) foci (5) Focina szilvia (1) FTC (1) Fuss az ovidért (1) futás (1) gála (1) Gálos Tamás (1) Gálos Viktor (1) gól (1) gyerekek (1) Híd SC (2) I.osztály (1) Isztambul (1) jótékonyság (1) jövőd a tét (1) Kalocsa (1) Kalocsai FC (1) Keller József (1) kiállítás (1) labdarúgás (5) Lencsés Péter (1) Magyar kupa (1) Márton Zsolt (1) megyei (1) megyei foci (1) Megyei I.osztály (1) megye 1 (1) Mélykút (1) mérkőzés (1) mocsári (1) Mogyi (1) Nádudvar (1) Nagybaracska (1) Nemesnádudvar (1) ökölvívás (1) Ökölvívó (1) óvoda (1) pályaválasztási (1) Petőfi (1) Petőfi-sziget (1) Posta Sándor (1) SE (1) Simon István (1) Soltacél (1) Soltvadkert (1) Soltvadkerti TE (1) Soroksár (1) sport (1) Sugovica (1) Surján Gergely (1) Swietelsky Magyarország (1) Szentgyörgyi Ákos (1) szeptember (5) sziget (1) Szöllősi Tamás (1) Tamaskó Attila (1) teknős (1) Tief Terra Kft. (1) továbbtanulás (1) Ugrai Béla (1) Ugrai IMre (1) Vanó Sándor (1) Vanó Sándor (1) Varga Attila (1) videó (1) Virgonc futás (1) Zsigó Róbert (2) zsíros kenyér (1) Címkefelhő

2014. szeptember 6.

Labdarúgás, Megyei I.osztály 4. forduló

Híd SC - Kalocsa 3 - 1 (1-1)

Csátalja, 200 néző

Vezette:Antal (Bárth, Berger)

Híd SC : Kraft- Viszmeg, Kovács J, Strigencz, Vedelek (Balázs a 88. percben) -  Csengő, Novotnik (Nébl a 71 percben), Hernády, Szentgyörgyi , Bruckner (Follárdt  a 64 percben) - Szöllősi (Farkas a 90. percben)

Edző:Vanó Sándor

Kalocsai FC: Varga- Sára, Nasz,Pandúr,Réczy, Kohány B, Vuits A, Vuits V (Farkas  a 79. percben), , Dostyicza (Jánosi a 74. percben),  Kohány G, Keszthelyi (Márkus a 61. percben)

Edző: Márton Zsolt

Gólszerzők:Szentgyörgyi (29.percben 11-esből), Szöllősi (48 és 75. perc az elsőt 11-esből ill.  Nasz a 16. percben

Sárga lap: Vedelek a 84.percben, Viszmeg a 87. percben ill. Dostyicza az 58. percben,  Kohány B. 78.percben

Piros lap: Nasz a 47. percben

Szombaton második számú otthonában Csátalján fogadta a Híd SC mondhatni mumusát a Kalocsát, mely az előző idény hajrájában alaposan megtréfálta Vanó Sándor csapatát, hiszen szintén ugyanezen a pályán nyerni tudott, és ezzel került a KHTK lépéselőnybe a gyakorlatilag végig élen álló baracskaiakkal szemben, mely végül 1 pontnyi különbséggel meg is nyerte a bajnokságot.

A találkozó az előző szezon megyei Fair play díjának átadásával kezdődött, melyet teljesen objektív módon a sárga és piros lapok  összeszámolásával döntenek el, és amit sorozatban immár negyedik alkalommal kapott a Híd SC (két éve az akkor még létező tartalékcsapat kapta, mikor a Híd az NB III Dráva csoportjában játszott).

A mérkőzés elején Szöllősi iramodott meg a bal oldalon,de lövése gyengére sikerült, majd Vedelek índítását követően Szentgyörgyi lőtt fölé  ajtó - ablak helyzetben. A visszafogottan kezdő kalocsaiak első valamire való lehetőségéből mindjárt gól született, hiszen egy baloldali pontrúgást követően a védők és Kraft Tamás  sem állt a helyzet magaslatán, Nasz Balázs viszont az ötösről bólintott mintaszerűen a kapu bal oldalába.

A mérkőzés legvitatottabb pillanata a 28. percben érkezett el amikor is a baracskaiak részéről Bruckner Balázs huppant le a  vendég 16-oson belül ami után Antal játékvezető a 11-es pontra mutatott. Ezek után a szép számú kalocsai vendégszurkolók körében nem csak a szezon miatt volt paprikás a hangulat. A videót megnézve döntse el mindenki, hogy büntető volt-e avagy sem.. Mindenesetre az új ítélet végrehajtó (a korábbi fordulókban Hernády és Szöllősi is rontott) ex- BLSÉ-s Szentgyörgyi Ákos  belőtte, így minden kezdődhetett előlről.

Szünetig nem változott az eredmény, majd mindjárt a második félidő elején ismét büntetőhöz jutott a Híd SC (ezt már senki sem vitatta) melyet Szöllősi harcolt ki. Ráadásul Nasz Balázs a talán kissé szigorú szabályok miatt mehetett is idő előtt zuhanyozni hiszen fel lett mutatva neki egy piros színű lap.

A 11-est ha nem is mintaszerűen, de maga a sértett értékesítette. Varga kapus jól érezte az irányt, de nagyon balszerencsésen saját kapujába paskolta a labdát. Ezután magyaros tiki- takát mutatott be a Híd, hiszen gyakorlatilag szinte a négy hátvéd passzolgatott vonalban  hosszú percekig, a kalocsaiak pedig nem igazán jöttek följebb, így kissé unalomba fulladt a találkozó, de kétségtelen, hogy előnyüket biztosan őrizték hazaiak, ha meg mégis feljebb jöttek a vendégek akkor a beállós pozícióból a csapatkapitány Csengő Tamás bontogatta a védelmet. Sőt a 75 percben Szöllősi indult be keresztbe a leshatáron, védője elvétette az ütemet, Varga  kapus pedig  - aki előtte Szöllősi hasonló  pöckölésénél nagyot védett - a közeli lövésével szemben már tehetetlen volt.

A harmadik gól gyakorlatilag mindent eldöntött.  Kraft Tamás még elküldetett egy egy magáról megfeledkező magányos szurkolót a kapuja mögül, valamint biztosan fogta az egyik Kohány szabadrúgását

A lefújást követően, a vendég szurkolók közül többen szidalmazták a levonulókat, de  végül győzött a józan ész.

Folytatásban szerdán a Bács megyei kupa 2. fordulója következik. A Híd a Felsőszentiván,a  Kalocsa pedig a Sükösd otthonában lép pályára. A találkozók 16.30-tól kezdődnek.